Vision Nutrition Blood Plasma Hydro-Dipeptide 90 kaps

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: VISION NUTRITION
  • szt.
  • 99,00 zł 79,00 zł

  BLOOD PLASMA HYDRO-DIPEPTIDE (serum albumine) Wysoko zaawansowany produkt znajdujący się w absolutnej czołówce, przeznaczony dla Twojej diety. Chodzi o tak zwaną infuzję doustną. Zawiera hydrolizowane dwupeptydy pochodzące bezpośrednio z OSOCZA KRWI (albuminy surowicy świni); jako jedyny środek dostarcza (za pośrednictwem hydrolizowanych dwupeptydów) WSZYSTKICH 20 AKTYWNYCH AMINOKWASÓW, PRZY NAJSZYBSZYM MOŻLIWYM CZASIE WCHŁANIANIA DO ORGANIZMU - 15 do 25 min.! Produkt ten jest przeznaczony zwłaszcza dla wymagających sportowców, zużywających duże ilości energii, którym niezbędna jest regeneracja organizmu i nabranie nowych sił. Przeznaczony jest dla osób pracujących fizycznie i umysłowo.

  Organizm ludzki jest w stanie sam wyprodukować 10 spośród 20 aminokwasów. Pozostałe aminokwasy muszą zostać dostarczane do organizmu w postaci pokarmu. Tłuszcze i cukry mogą być gromadzone przez organizm wbrew naszemu niezadowoleniu z tego faktu. Organizm nie potrafi jednak gromadzić rezerw aminokwasów - niezbędne jest ich sukcesywne dostarczanie w postaci codziennego pokarmu lub suplementów. Preparat z osocza krwi wydziela do organizmu zaledwie 1% katabolitów azotowych, zwanych również toksycznymi odpadami przemiany materii. Dla porównania, inne białka uwalniają średnio 68-84 razy więcej toksycznych odpadów przemiany materii, które obciążają pracę wątroby i nerek. Używanie białek z osocza krwi jest więc zdrowsze i wydajniejsze. Z uwagi na fakt, iż osocze krwi jest materiałem bardzo wrażliwym, zastosowaliśmy dla niego podwójną ochronę. 1. Osocze jest zamknięte w kapsułkach. 2. Kapsułki są zamknięte w saszetkach. Każdy saszetka zawiera 3 kapsułki, co stanowi standardową dawkę dzienną lub jednorazową dawkę zwiększoną.

  Przeznaczone do specjalnego odżywiania. Zawiera białko zwierzęce. Zawiera źródło fenyloalaniny. Nie zastępuje wszechstronnej i zrównoważonej diety.  Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 15 lat. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 °C. Producent nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub stosowania. Produkt nie zawiera substancji o charakterze dopingowym. Przebadany laboratoryjne.

  Sposób użycia: 
  Dawkowanie standardowe: 2550 mg na dzień (1 kapsułka 850 mg 3 x dziennie).
  Zwiększona dawka przy wysokim obciążeniu: 7650 mg na dzień (3 kapsułki 3 x dziennie)

   

  Składniki: BLOOD PLASMA HYDRO-DIPEPTIDE, kapsułka żelatynowa. 

  Suplement diety. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
  Nie należy przekraczać zalecanego dziennego porcji do spożycia.
  Najlepiej spożyć przed końcem daty podanej na produkcie.
  Produktu nie należy podawać dzieciom matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
  Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
  Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. 
  Skonsultuj się ze specjalistą przed użyciem tego suplementu diety szczególnie jeśli przyjmujesz leki lub masz jakieś dolegliwości.