Go On! Nutrition Masło Orzechowe GO ON! 1kg

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: GO ON! NUTRITION
  • szt.
  • 29,00 zł
  Sposób użycia:
  W zależności od zapotrzebowania.

  Masło orzechowe GO ON! zawiera jedynie naturalne składniki: 100% orzeszków arachidowych, bez dodatku oleju palmowego, soli i cukru. Wyjątkowy skład oraz smak masła orzechowego GO ON! wyróżnia ten produkt na rynku. Polecane jest szczególnie dla osób dbających o linię, które ograniczają w codziennym odżywianiu spożycie soli i cukru.

  Masło orzechowe GO ON! to idealne źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych, w tym tak ważnych jak oleinowy i linolowy, należących do rodziny omega-6 i omega‑9. Liczne badania wskazują, iż spożycie tłuszczów bogatych w kwas oleinowy zapobiega tworzeniu się płytek miażdżycowych. Zatem kwas oleinowy może przyczyniać się do hamowania rozwoju miażdżycy tętnic i do obniżania poziomu cholesterolu w surowicy krwi. Kwas linolowy natomiast należy do nienasyconych kwasów tłuszczowych, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

  Dodatkowo nienasycone kwasy tłuszczowe przyśpieszają metabolizm i powodują uczucie sytości,  co sprawia, że osoby jedzące duże ilości masła orzechowego lepiej kontrolują masę ciała i zazwyczaj cieszą się szczupłą sylwetką

  Wartość odżywcza w 100g produktu

  Wartość energetyczna

  2625kJ (633kcal)

  Tłuszcz

  54,2 g

  w tym kwasy tłuszczowe nasycone

  10,83 g

  Węglowodany

  16 g

  w tym cukry

  3,9 g

  Błonnik pokarmowy

  12 g

  Białko

  26,2 g

  Sól

  2,9 g