BSN Syntha-6 2270g

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: BSN
  • szt.
  • 199,00 zł

  Sposób użycia: Rozpuścić jedną miarkę (44g-47g) w 200-300ml wody niegazowanej bądź mleka.

  W zależności od indywidualnych potrzeb spożywać jedną do trzech porcji dziennie.

   

  Syntha-6 to odżywka białkowa w skład której wchodzi aż sześć, wysokiej jakości, źródeł białka. Dodano także, ważną dla naszego organizmu, Glutaminę oraz olej MCT, świetne źródło energii. Wszystko to przy zachowaniu świetnego smaki i rozpuszczalności.

  SYNTHA-6® to ultra-premium proszek proteinowy z 22g białka na porcję i jest najlepiej smakującym białkiem BSN® na rynku. SYNTHA-6® zawiera nie tylko niezbędne aminokwasy i niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, ale jest także doskonałym źródłem błonnika, dzięki czemu jest odżywczym i wielofunkcyjnym suplementem białkowym. SYNTHA-6® to najlepsze białko do każdego trybu odżywiania lub ćwiczeń, ponieważ zostało zaprojektowane z myślą o różnych aktywnych stylach życia i dietach.

  Składniki: Mieszanka białkowa (koncentrat białkowy WHEY▫, izolat białka WHEY▫, wapnia CASEINATE▫, micelarny CASEIN▫, koncentrat białka MILK, emulgator: lecytyna sojowa), olej słonecznikowy w proszku [MILK], zagęszczacze (polidekstroza, guma celulozowa), kakao z obniżoną zawartością tłuszczu Proszek, środki aromatyzujące [MILK], proszek triglicerydowy o średniej zawartości łańcucha [MILK], chlorek sodu, substancje słodzące (acesulfam K, sukraloza), albumen EGG, peptydy glutaminowe [gluten].