ALE Race 544g

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: ALE
  • szt.
  • 25,00 zł

  Sposób użycia:
  Należy wsypać 1 miarkę proszku do 650ml wody. Mieszać w bidonie lub shakerze przez 20-30 sekund do całkowitego rozpuszczenia. Spożywać 1 porcję napoju na każde 30-60min wysiłku lub 1-2 porcje bezpośrednio po jego zakończeniu.

  - Doskonałe źródło energii
  - Wygodna i skuteczna forma nawadniania organizmu
  - Doskonały smak

  ALE Race to nowej generacji izotoniczny napój węglowodanowy w proszku wzbogacony o kluczowe elektrolity. Dostarcza wysokiej jakości mieszankę węglowodanów o różnym mechanizmie wchłaniania, stworzoną w oparciu o najnowsze badania naukowe oraz doświadczenia wyczynowych sportowców z różnych dyscyplin sportowych.

  ALE Race zawiera optymalną dawkę niezbędnych substancji każda porcja dostarcza 460mg sodu, 320mg potasu, 120mg wapnia oraz 40mg magnezu, a więc dokładnie tyle, ile organizm może tracić z każdym litrem potu. Regularne spożywanie produktu podczas wysiłku obniża zatem ryzyko odwodnienia i związanego z nim spadku wydolności organizmu. Badania z zakresu żywienia sportowców wykazały również, że najskuteczniejszym sposobem na dostarczenie węglowodanów do pracujących mięśni jest zastosowanie kilku rodzajów związków wykorzystujących różne rodzaje transporterów w jelitach.

  Opakowanie

  529g

     

  SKŁADNIKI AKTYWNE

  Race

     

  Zawartość jednej porcji

   

  zaw:

  % ZDS

   

  Wartość energetyczna:

  120 kcal

   
   

  Węglowodany

  30 g

   
   

  - w tym cukry

  15 g

   
   

  Białko

  0 g

   
   

  Tłuszcze

  0 g

   
   

  - w tym nasycone

  0 g

   
   

  Błonnik

  0 g